fbpx

E-book z ćwiczeniami umysłowymi dla seniorów dedykowany instytucjom

by Piotr Łącki
E-book z ćwiczeniami umysłowymi dla seniorów dedykowany instytucjom

Publikacje w formie e-booka są przeznaczone dla instytucji, organizacji pozarządowych, firm oraz psychologów i edukatorów senioralnych. Zakup licencji grupowej pozwala zapewnić dostęp do ćwiczeń umysłowych dużej grupie osób w wieku 60+ w bardzo korzystnej cenie (zniżka sięga nawet 74%!). 

E-book z ćwiczeniami umysłowymi dla seniorów dedykowany instytucjom

Zasady funkcjonowania licencji na e-booki:

1. W formie e-booka dostępne są dwa zestawy ćwiczeń umysłowych – 100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+ oraz Mózg w podróży na krańce świata.

2. Kupujący w ramach procesu zakupu wybiera jedną z publikacji oraz rodzaj licencji (100, 200, 500, 1000 pobrań). Zamówienie można złożyć poprzez sklep internetowy psychologdlaseniora.pl bądź drogą mailową (sklep@psychologdlaseniora.pl). 

3. Zamówienie można opłacić bezpośrednio w sklepie internetowym bądź przelewem tradycyjnym. W razie potrzeby istnieje możliwość wystawienia faktury proforma. Do wystawienia faktury niezbędne jest podanie danych na etapie zakupu. W przypadku braku danych dowodem zakupu będzie paragon. 

4. Dokonując płatności, Kupujący zgadza się na udostępnienie Kupującemu przez Sprzedającego pliku/plików przed upływem 14-dniowego terminu uprawniającego do odstąpienia od zamówienia. Tym samym Kupujący zgadza się na utratę prawa do zwrotu e-booka.

5. Po otrzymaniu wpłaty oraz informacji potrzebnych do przygotowania znaku wodnego Sprzedający najpóźniej w ciągu 72 godzin prześle plik na adres podany przez Kupującego. 

6. Kupujący otrzyma e-book w formie pliku PDF. Z e-booka można korzystać na urządzeniach elektronicznych bądź dokonać jego wydruku. Plik jest przygotowany do samodzielnego wydruku na drukarkach domowych. 

7. Zakupiony e-book będzie zawierał zatopiony znak wodny z logo Kupującego oraz informację o zakupionej licencji (100, 200, 500, 1000 pobrań). 

8. Kupujący zobowiązuje się przestrzegać warunków licencji i udostępnić e-book do pobrania wyłącznie wskazanej w licencji liczbie odbiorców. Raz w miesiącu Kupujący raportuje ilość pobrań aż do momentu wyczerpania nakładu. 

9. Kupujący bierze na siebie obowiązek poinformowania odbiorców końcowych o braku możliwości dalszego udostępniania e-booka.

10. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt na adres: kontakt@psychologdlaseniora.pl 

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

E-book z ćwiczeniami umysłowymi dla seniorów dedykowany instytucjom, publikacja: maj 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania.

You may also like

Leave a Comment