fbpx

Sprawny umysł na lata

Umysłowy kalendarz adwentowy (ebook)

by Piotr Łącki
Umysłowy kalendarz adwentowy

Adwentowy kalendarz umysłowy to ebook autorstwa psychologa Piotra Łąckiego, zawierający 25 ćwiczeń wraz z odpowiedziami. Wytęż umysł w grudniu!

Umysłowy kalendarz adwentowy (ebook)

Coraz popularniejsze w naszym kraju są kalendarze adwentowe. Przez 24 dni o poranku otwiera się jedno okienko kalendarza, za którym czeka na nas coś miłego. Czemu nie wykorzystać tego okresu, by zadbać o umysł? Zadbaj o umysł w grudniu, codziennie rozwiązując jedno ćwiczenie. 

Tematem przewodnim zadań są święta Bożego Narodzenia. Ebook świetnie nadaje się do pracy indywidualnej jak i zastosowania w czasie zajęć aktywizacji poznawczej w klubach seniora, dziennych domach seniora, domach pomocy społecznej i innych miejscach, gdzie prowadzone są zajęcia dla osób w wieku 60+. 

W zestawie znajdziesz ćwiczenia językowe, manualne i logiczne. Będziesz miał okazję ćwiczyć pamięć i sprawdzić swoją wiedzę, kodować oraz trenować uwagę i koncentrację. Nie zabraknie ponadto okazji do wspomnień, refleksji nad tym, co czujemy w święta i muzyki, która wprawia w dobry nastrój. Różnorodność ćwiczonych procesów poznawczych pozwala kompleksowo zadbać o umysł.

Umysłowy kalendarz adwentowy

 

Do zalet ebooka należą:

– duża czcionka i przejrzysty układ treści

– prezentacja jednego ćwiczenia na jednej stronie (ułatwia druk i rozwiązanie kolejnych zadań)

– różnorodność ćwiczeń

– klucz odpowiedzi

– zasady korzystania z wyzwania opisane we wstępie

Czas z wnukami


O AUTORZE:

Piotr Łącki – psycholog, podróżnik i popularyzator wiedzy o utrzymaniu sprawności umysłowej i fizycznej w wieku 60+. Jego portal edukacyjny psychologdlaseniora.pl należy do największych stron edukacyjnych skierowanych do osób starszych w Polsce. Warsztaty psychologiczne, spotkania autorskie oraz wykłady psychoedukacyjne prowadzi od ponad 10 lat na terenie całego kraju. Autor ośmiu publikacji skierowanych do osób w wieku 60+ oraz edukatorów senioralnych.

Szczegóły techniczne

ISBN: 978-83-959410-8-5

Publikacja: listopad 2023

Ilość stron: 34

Wersja: ebook, format A4

Poziom trudności: łatwy, średniozaawansowany

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku

Poznaj inne książki psychologa Piotra Łąckiego

Poznaj ofertę warsztatów i szkoleń dla instytucji

Newsletter

You may also like

Leave a Comment

Skip to content