fbpx

Sprawny umysł na lata

Szkolenie: Jakie ćwiczenia wykorzystywać w aktywizacji poznawczej osób starszych?

by Piotr Łącki
Jakie ćwiczenia wykorzystywać w aktywizacji poznawczej osób starszych?

Zapraszam na bezpłatne szkolenie online „Jakie ćwiczenia wykorzystywać w aktywizacji poznawczej osób starszych?”, które odbędzie się 15.06.2023 w godzinach 17:00-18:30. Zapisz się już dziś i zagwarantuj sobie miejsce.

POZNAJ OFERTĘ EDUKACYJNĄ 2024

Jakie ćwiczenia wykorzystywać w aktywizacji poznawczej osób starszych?

Co w programie?

Skuteczna aktywizacja poznawcza dostarcza różnorodnych bodźców dla umysłu. Podczas szkolenia uczestnicy poznają kilkanaście rodzajów ćwiczeń, które warto wykorzystywać w pracy z osobami starszymi.

Dla kogo ?

Szkolenie skierowane jest do osób, które prowadzą zajęcia ćwiczące pamięć i inne procesy poznawcze dla osób starszych. Zapraszam animatorów, edukatorów, liderów senioralnych, urzędników, pracowników NGO jak również inne osoby, które prowadzą zajęcia w klubach seniora, dziennych domach seniora, domach pomocy społecznej itd.

Jeśli masz wątpliwości, czy to szkolenie jest dla Ciebie, napisz wiadomość, a postaramy się pomóc i rozwiać wątpliwości 🙂

Prowadzący

Piotr Łącki – psycholog, podróżnik i popularyzator wiedzy o utrzymaniu sprawności umysłowej i fizycznej w wieku 60+. Jego portal edukacyjny psychologdlaseniora.pl należy do największych stron edukacyjnych skierowanych do osób starszych. Warsztaty psychologiczne, spotkania autorskie oraz wykłady psychoedukacyjne prowadzi od 10 lat na terenie całego kraju. Autor ośmiu publikacji skierowanych do osób w wieku 60+ oraz edukatorów senioralnych.

 

Zapisz się już dziś!

Książki do liderów, edukatorów i animatorów

Ćwiczenia umysłowe dla seniorów pdf

Czas z wnukami

200 pomysłów na ćwiczenia umysłowe dla osób starszych

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA FACEBOOKU

Szkolenie: Jakie ćwiczenia wykorzystywać w aktywizacji poznawczej osób starszych? Publikacja: maj 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania.

You may also like

Leave a Comment

Skip to content