fbpx

Zniżka listopad 2022

Ankieta 2022 Czytelników portalu edukacyjnego psychologdlaseniora.pl

by Piotr Łącki
Ankieta 2022 Czytelników psychologdlaseniora.pl

Przez cały styczeń trwa ankieta Czytelników portalu edukacyjnego psychologdlaseniora.pl. Wasz głos jest dla mnie bardzo ważny! Wypełniając ankietę, macie wpływ na to jakie treści pojawią się na stronie w 2022 roku. Zapraszam do badania, które potrwa 10 minut!

Ankieta 2022 Czytelników psychologdlaseniora.pl

Bardzo mi zależy, abyśmy wspólnie tworzyli portal edukacyjny psychologdlaseniora.pl oraz naszą społeczność na Facebooku. Raz w roku zbieram informacje o tym, co Was interesuje, porusza i o czym chcielibyście przeczytać. Będę bardzo wdzięczny za udział w ankiecie!

O ankiecie

Ankieta jest poufna, a jej wyniki analizowane będą wyłącznie grupowo. Nie będą służyły diagnozie, a jedynie analizie statystycznej, więc nie można w nich wypaść ani ‚dobrze’, ani ‚źle’. Ankieta rozpoczyna się od krótkiej metryczki – proszę o podanie jedynie niezbędnych danych demograficznych.

Przystępując do wypełnienia ankiety wyrażają Państwo świadomą zgodę na uczestnictwo w badaniu. Udział w ankiecie jest całkowicie dobrowolny, co oznacza, że mogą Państwo w każdej chwili przerwać jej wypełnianie. Proszę o szczere i rzetelne odpowiedzi, a także upewnienie się, że nie pominęli Państwo żadnego z punktów, gdyż tylko tak wypełniona ankieta będzie dla mnie przydatna. 

Wyniki całościowe ankiety będą dostępne dla każdego Uczestnika. Podsumowanie trafi również na stronę psychologdlaseniora.pl. Jeśli są Państwo zainteresowani ich otrzymaniem, to proszę o podanie adresu e-mail. Z góry dziękuje za poświęcony czas i okazaną pomoc.

PRZEJDŹ DO ANKIETY

Wyniki ankiety z 2021 roku znajdziesz tutaj.

Ankieta 2022 Czytelników psychologdlaseniora.pl, publikacja: styczeń 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone

You may also like

Leave a Comment

Skip to content