fbpx

Sprawny umysł na lata

6 zmian na stronie psychologdlaseniora.pl

by Piotr Łącki

Nasza społeczność coraz szybciej się rozrasta. Czeka nas kilka zmian, które pomogą Wam lepiej korzystać z nowych i starych treści. Po szczegóły zapraszam do artykułu.

6 zmian na stronie psychologdlaseniora.pl

Nowy wygląd strony

Po wejściu na stronę główną psychologdlaseniora.pl wiele osób może odnieść wrażenie, że trafiło na inny portal. Zmiana widoczna jest szczególnie, jeśli przeglądacie witrynę na komputerze.

Wprowadziłem nowe sposoby ekspozycji artykułów. Wszystko po to, abyście mogli łatwiej dotrzeć do interesujących Was treści. Dzięki zmianom w szybszy sposób możecie dotrzeć do dwukrotnie większej liczby wpisów.

Nowe artykuły: wtorki i czwartki

Dwa razy w tygodniu na stronę trafią nowe artykuły. Oprócz treści stricte psychologicznych na stronie będą się pojawiały wywiady, artykuły specjalistów z innych dziedzin oraz publikacje mające wpływ na szeroko rozumiany dobrostan psychiczny. 

Wszystko po to, by kompleksowo podejść do tematu utrzymania sprawności fizycznej i umysłowej w wieku 60+. 

Punktualnie o 18.00 na facebookowym profilu pojawi się zapowiedź nowego tekstu. Będzie to znak, że artykuł znalazł się na stronie. 

Chcesz być na bieżąco? Polub psychologdlaseniora.pl na Facebooku

Wszystkie artykuły, które do tej pory pojawiły się na stronie, znajdziesz w dziale ARTYKUŁY.

 

Temat miesiąca 

Na początku każdego miesiąca na stronie będzie ogłoszony temat przewodni, wokół którego będą koncentrowały się publikowane treści. 

Już na początku miesiąca będziecie wiedzieli, czym zajmiemy się w kolejnych czterech tygodniach. W miarę możliwości będę starał się również zamieszczać harmonogram artykułów. 

Dzięki temu zyskamy większą przejrzystość i będziecie wcześniej wiedzieli, kiedy na stronę trafią interesujące Was treści. 

Nie zabraknie przy tym niespodzianek oraz artykułów nawiązujących do bieżącej sytuacji. Trzymajcie zatem rękę na pulsie. 🙂 

Pół godziny dla umysłu – nowe ćwiczenia raz w miesiącu 

Dużą popularnością cieszą się ćwiczenia umysłowe do samodzielnego pobrania i wypełnienia. W ostatnim miesiącu zostały pobrane niemal 2000 razy! Będę kontynuował ten cykl i raz w miesiącu na stronę trafi nowy zestaw bezpłatnych ćwiczeń. Dotychczasowe możesz pobrać tutaj

Ćwiczenia umysłowe „na rozgrzewkę” będą pojawiały się również na Facebooku. Zapraszam do zaglądania na stronę

Jednocześnie dociera do mnie coraz więcej głosów od osób, dla których kilka ćwiczeń to za mało. Mam tu dobrą wiadomość – planuję wydać e-book, w którym znajdzie się aż 100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+. Dla Czytelników strony psychologdlaseniora.pl pojawi się kod zniżkowy. 

10 zadań umysłowych dla dorosłych

Czas z wnukami

Filmiki na stronie 

Chciałbym, aby na stronie pojawiało się coraz więcej treści multimedialnych. Na ten moment będzie to eksperyment, ale jeśli taka forma przekazu się przyjmie, to będzie rozwijana w przyszłości. 

Pierwsze filmiki trafią na stronę już w tym miesiącu. Dajcie znać, co o tym myślicie i czy Wam się podobają. Możecie komentować pod artykułami albo bezpośrednio pod filmikami. 

Karate dla seniora: Trening #3 z senesiem Mateuszem Szymkowiakiem

Społeczność

Zależy mi, aby wokół strony budować szeroką społeczność. Jeśli więc są treści, które Cię interesują i do tego uważasz, że są ważne dla wielu osób 60+, napisz na adres: kontakt@psychologdlaseniora.pl. Będę zbierał rekomendacje i starał się opisywać najbardziej popularne tematy. 

Chciałbym również, aby wiedza o tym, jak utrzymać sprawność umysłową i fizyczną w wieku 60+, docierała do możliwie jak najszerszego kręgu odbiorców.

Jeśli więc po przeczytaniu artykułu stwierdzisz, że dowiedziałeś się czegoś nowego albo znajdziesz informacje, które mogą przydać się osobom z Twojego otoczenia, podziel się tym z nimi. 

Możesz przesłać mailem link do artykułu swojej rodzinie, przyjaciołom czy rodzinie, udostępnić artykuł w mediach społecznościowych czy po prostu opowiedzieć o stronie. Z góry dziękuję! 🙂 

Przeczytaj również:

5 TWÓRCZYCH SPOSOBÓW NA SPĘDZENIE CZASU W DOMU

KREATYWNOŚĆ, TWÓRCZOŚĆ I PISANIE NA EMERYTURZE

6 zmian na stronie psychologdlaseniora.pl; publikacja: maj 2020.

You may also like

Leave a Comment

Skip to content