fbpx

Sprawny umysł na lata

Pakiet „Aktywnie w wieku 60+”

by Piotr Łącki
Aktywnie w wieku 60+

Pakiet „Aktywnie w wieku 60+” to zestaw dla wszystkich, którzy chcą aktywnie zadbać o jakość swojego życia na emeryturze bądź wspomóc na tym etapie swoich najbliższych. Praktycznie przekazana wiedza, różnorodne ćwiczenia oraz użyteczne podsumowania i inspiracje do dalszego rozwoju pomagają w utrzymaniu sprawności fizycznej i umysłowej w wieku 60+.

Pakiet „Aktywnie w wieku 60+”

Co wchodzi w skład pakietu „Aktywnie w wieku 60+”?

W skład pakietu wchodzą 3 publikacje: 

– Książka Ćwiczenia umysłowe dla młodych duchem na cały rok – ćwiczenia i wyzwania umysłowe na cały rok. Książka podzielona jest na 52 tygodnie, a kieszonkowa forma pomaga zabrać ćwiczenia ze sobą.

– Zestaw 100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+ – rozwiązując zadania, będziesz ćwiczyć pamięć, uwagę, koncentrację, myślenie, zdolności językowe, umiejętności matematyczne, manualne, koordynację wzrokowo-ruchową. W niektórych zadaniach nieodzowna będzie Twoja kreatywność czy odwołanie się do posiadanej wiedzy.

– Zestaw Mózg w podróży na krańce Ziemi na kartach tego zestawu odbędziemy podróż, w czasie której połączymy odkrywanie różnych zakątków świata z gimnastyką umysłu. Tłem ćwiczeń, łamigłówek oraz zadań będą kraje, kultury, języki ze wszystkich kontynentów. 

 

Dlaczego warto kupić pakiet „Aktywnie w wieku 60+”? 

Zadbanie o sprawność fizyczną i umysłową to jedna z bardziej opłacalnych inwestycji po przejściu na emeryturę – pomaga dłużej zostać w formie oraz wspomaga przeciwdziałanie ewentualnym chorobom neurodegeneracyjnym. Polecam przeznaczyć 1 godzinę dziennie na zadbanie o formę psychofizyczną. 

Zestaw trzech publikacji pozwala kompleksowo podejść do tego zagadnienia. Praktycznie przekazana wiedza, różnorodne ćwiczenia oraz użyteczne podsumowania i inspiracje do dalszego rozwoju to najkrótsze podsumowanie tego pakietu. 

Co jeszcze warto wiedzieć o pakiecie? 

– niemal 500 stron ćwiczeń oraz praktycznej wiedzy psychogerontologicznej 
– kilkadziesiąt godzin ćwiczeń umysłowych 
– przystępny język 
– przejrzysty układ treści 
– duża czcionka dostosowana do potrzeb osób 60+ 

Bezpłatne ćwiczenia umysłowe dla seniorów

Czas z wnukami

Kto jest autorem publikacji? 

Piotr Łącki – psycholog, podróżnik i popularyzator wiedzy o utrzymaniu sprawności umysłowej i fizycznej w wieku 60+. Od ponad 10 lat prowadzi warsztaty psychologiczne, spotkania autorskie oraz wykłady psychoedukacyjne na terenie całego kraju. Autor ośmiu publikacji skierowanych do osób 60+ oraz edukatorów senioralnych. Więcej o Piotrze Łąckim dowiesz się tutaj.

Piotr Łącki psycholog dla seniora
Piotr Łącki psycholog dla seniora

Pakiet „Aktywnie w wieku 60+” – świetny prezent dla rodziców, dziadków i osób, które chcą pozostać w formie

Jakość życia na emeryturze w znacznej mierze zależy od własnych działań. Tu, używając metafory sportowej, piłka jest po Waszej stronie (i stronie Waszych najbliższych). Warto przygotować siebie i swoich bliskich na wyzwania związane z czasem po zakończeniu aktywności zawodowej.

Według ekspertów wytworzenie w sobie proaktywnej postawy pozwala skuteczniej zmierzyć się ze zmianami w wieku 60+ oraz utrzymać najwyższą możliwą jakość życia. 

Psychologia dysponuje wieloma narzędziami, które nie tylko poszerzają perspektywy poznawcze, ale również wskazują konkretne działania, które dobrze jest podjąć, by utrzymać sprawność fizyczną i umysłową w wieku 60+. Poszerzenie wiedzy na ten temat jest kamieniem milowym procesu adaptacji do tego etapu życia. 

Pakiet „Aktywnie w wieku 60+” – oferta dla instytucji 

Zapraszam do kontaktu instytucje, urzędy, organizacje pozarządowe, kluby seniora, uniwersytety trzeciego wieku i parafie, które aktywnie działają na rzecz osób 60+. Przy większych zamówieniach możliwe są zniżki nawet do 35% oraz darmowa dostawa. Zapraszam do kontaktu na adres: kontakt@psychologdlaseniora.pl.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – polub stronę psychologdlaseniora.pl na Facebooku!

You may also like

Leave a Comment

Skip to content