fbpx

100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+

by Piotr Łącki
100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+

„100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+” to publikacja, która zapewni kilkanaście godzin intelektualnych wyzwań. Dlaczego warto trenować umysł, co będziemy ćwiczyli, jakie wersje publikacji są dostępne i jak zamówić książkę? O tym wszystkim przeczytacie w niniejszym artykule.

100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+

Dlaczego warto ćwiczyć umysł?

Od początku mojej pracy z osobami 60+ jako psycholog staram się w czasie wykładów i warsztatów przekazać, jak ważne jest regularne stawianie wyzwań naszemu umysłowi. Pół godziny dla umysłu dziennie. Tyle czasu wystarczy, żeby „dać się spocić” naszemu mózgowi.

Zadbanie o sprawność umysłową to jedna z bardziej opłacalnych inwestycji po przejściu na emeryturę – pomaga dłużej zostać w formie oraz wspomaga przeciwdziałanie ewentualnym chorobom neurodegeneracyjnym.

Co będziemy ćwiczyli? 

Przygotowane zadania i łamigłówki uwzględniają różne procesy poznawcze. Będziemy ćwiczyć pamięć, uwagę, koncentrację, myślenie, zdolności językowe, umiejętności matematyczne, manualne, koordynację wzrokowo-ruchową. 

W niektórych zadaniach nieodzowna będzie Twoja kreatywność czy odwołanie się do posiadanej wiedzy.

W publikacji znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci efektywnie korzystać z książki i maksymalizować korzyści płynące z rozwiązywania zadań.

W jakiej wersji można zakupić książkę “100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+”?

Ebookwersja książki do samodzielnego wydrukowania. Zaletą jest korzystna cena, brak kosztów przesyłki oraz fakt, że plik otrzymasz zaraz po zaksięgowaniu wpłaty (15 minut przy wyborze szybkiego przelewu). Cena – 25,00 zł.

Wersja papierowazaprojektowana specjalnie, by ułatwić wypełnianie ćwiczeń. Format A4 oraz możliwość wyjmowania pojedynczych stron poprawia jakość korzystania z publikacji. Zawsze możesz zabrać kilka ćwiczeń ze sobą. Cena – 37,00 zł

Jak można zamówić książkę “100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+”? 

Publikację możesz zakupić bezpośrednio na stronie psychologdlaseniora.pl/sklep. Wejdź na stronę sklepu, wybierz wersję publikacji (ebook albo papierowa), sposób płatności (szybki przelew bądź przelew tradycyjny) i podaj dane potrzebne do realizacji zamówienia. 

Sklep internetowy jest zabezpieczony certyfikatem bezpieczeństwa SSL, bezpieczeństwo płatności zapewnia firma Dotpay. 

Jeśli masz trudności z dokonaniem zakupów online, poproś o pomoc najbliższych. 

Chcesz być na bieżąco? Polub psychologdlaseniora.pl na Facebooku

Przeczytaj również:

6 SPOSOBÓW, BY TRENOWAĆ PAMIĘĆ W WIEKU 60+

Komentarze z Facebooka

You may also like

Leave a Comment