fbpx

100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+

by Piotr Łącki
100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+

„100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+” to publikacja, która zapewni kilkanaście godzin intelektualnych wyzwań. Dlaczego warto trenować umysł, co będziemy ćwiczyli, jakie wersje publikacji są dostępne i jak zamówić książkę? O tym wszystkim przeczytacie w niniejszym artykule.

100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+

Dlaczego warto ćwiczyć umysł?

Od początku mojej pracy z osobami 60+ jako psycholog staram się w czasie wykładów i warsztatów przekazać, jak ważne jest regularne stawianie wyzwań naszemu umysłowi. Pół godziny dla umysłu dziennie. Tyle czasu wystarczy, żeby „dać się spocić” naszemu mózgowi.

Zadbanie o sprawność umysłową to jedna z bardziej opłacalnych inwestycji po przejściu na emeryturę – pomaga dłużej zostać w formie oraz wspomaga przeciwdziałanie ewentualnym chorobom neurodegeneracyjnym.

Co będziemy ćwiczyli? 

Przygotowane zadania i łamigłówki uwzględniają różne procesy poznawcze. Będziemy ćwiczyć pamięć, uwagę, koncentrację, myślenie, zdolności językowe, umiejętności matematyczne, manualne, koordynację wzrokowo-ruchową. 

W niektórych zadaniach nieodzowna będzie Twoja kreatywność czy odwołanie się do posiadanej wiedzy.

W publikacji znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci efektywnie korzystać z książki i maksymalizować korzyści płynące z rozwiązywania zadań.

W jakiej wersji można zakupić książkę “100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+”?

Ebookwersja książki do samodzielnego wydrukowania. Zaletą jest korzystna cena, brak kosztów przesyłki oraz fakt, że plik otrzymasz zaraz po zaksięgowaniu wpłaty (15 minut przy wyborze szybkiego przelewu). 

Wersja papierowazaprojektowana specjalnie, by ułatwić wypełnianie ćwiczeń. Format A4 oraz możliwość wyjmowania pojedynczych stron poprawia jakość korzystania z publikacji. Zawsze możesz zabrać kilka ćwiczeń ze sobą.

Jak można zamówić książkę “100 ćwiczeń dla umysłu w wieku 60+”? 

Publikację możesz zakupić bezpośrednio na stronie psychologdlaseniora.pl/sklep. Wejdź na stronę sklepu, wybierz wersję publikacji (ebook albo papierowa), sposób płatności (szybki przelew bądź przelew tradycyjny) i podaj dane potrzebne do realizacji zamówienia. 

Sklep internetowy jest zabezpieczony certyfikatem bezpieczeństwa SSL, bezpieczeństwo płatności zapewnia firma Dotpay. 

Jeśli masz trudności z dokonaniem zakupów online, poproś o pomoc najbliższych. 

Chcesz być na bieżąco? Polub psychologdlaseniora.pl na Facebooku

Przeczytaj również:

6 SPOSOBÓW, BY TRENOWAĆ PAMIĘĆ W WIEKU 60+

Komentarze z Facebooka

You may also like

Leave a Comment