fbpx

Czas z wnukami

Kwarantanna – poradnik dla seniora

by Piotr Łącki

Kilka dni temu miałem przyjemność udzielić wywiadu w Radiu Rodzina. Rozmawialiśmy o tym, jak zadbać o siebie i sprawić, żeby kwarantanna nie była udręką oraz o traktowaniu kryzysu jako szansy. Zapraszam do wysłuchania rozmowy Kwarantanna – poradnik dla seniora.

Radiowy Klub Seniora – co to za audycja?

Radiowy Klub Seniora to cotygodniowa audycja dotycząca szeroko rozumianych zagadnień senioralnych. Jest realizowana przez Radio Rodzina.

Gośćmi w studiu, położonym na malowniczym Ostrowie Tumskim we Wrocławiu, są osoby pracujące z seniorami oraz realizujące działania dla osób 60+.

Na antenie Radia Rodzina rozmowy są nadawane w każdy poniedziałek po 14:00. Audycje polecam wszystkim seniorom oraz osobom pracującym z seniorami.

Miesięczne wyzwanie dla umysłu ebook

Radiowy Klub Seniora w czasie pandemii

Ze względu na epidemię tym razem nie było nam dane spotkać się w najstarszej części Wrocławia. Nasza rozmowa odbyła się zdalnie.

Z tego miejsca zachęcam wszystkie osoby 60+ do przestrzegania rządowych rekomendacji oraz ograniczenia wychodzenia z domu do absolutnego minimum.

W archiwum Radiowego Klubu Seniora można ponad 60 rozmów. Wszystkie nagrania możecie znaleźć tutaj. Polecam! Mój poprzedni wywiad w Radiu Rodzina możesz odsłuchać po kliknięciu w ten link.

Kwarantanna – poradnik dla seniora

Wysłuchaj: Wywiad Piotra Łąckiego w Radiu Rodzina

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – polub stronę psychologdlaseniora.pl na Facebooku!

Przeczytaj również:

3 RODZAJE ĆWICZEŃ, O KTÓRYCH MUSISZ PAMIĘTAĆ W WIEKU 60+

OKIEM SPECJALISTY #7: 6 SPOSOBÓW, BY TRENOWAĆ PAMIĘĆ W WIEKU 60+

6 APLIKACJI NA TELEFON, KTÓRE POWINNA ZNAĆ KAŻDA OSOBA 60+

Kwarantanna – poradnik dla seniora. Publikacja: kwiecień 2020.

You may also like

Leave a Comment

Skip to content