fbpx

Sprawny umysł na lata

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze – DZIEŃ 22: Zadania logiczne

by Piotr Łącki
Zadania logiczne

Zaczynamy ostatni tydzień naszego wyzwania dla umysłu na emeryturze. Dziś przyda się umiejętność logicznego myślenia. Spróbuj swoich sił!

Miesięczne wyzwanie dla umysłu na emeryturze (#WDU2021) – na czym polega?

W lutym codziennie o 18.00 na stronie i Facebooku będzie czekało na Was zadanie. Oprócz różnorodnymi ćwiczeniami umysłowymi, zajmiemy się także m.in. ruchem, odżywianiem, przestrzenią wokół siebie. 

Zapraszam do samodzielnego wypełnienia zadań i wykonania ćwiczeń. Jeśli sprawniej pracuje Ci się rano, możesz zająć się wyzwaniem następnego dnia. Jednak najlepiej by było, byś je wykonał, zanim ukaże się kolejne ćwiczenie. 

Chętni mogą podzielić się odpowiedzią na stronie naszej społeczności na FacebookuW naszej grupie jest już ponad 11 000 osób! 

Jeśli wrzucasz jakieś zdjęcia, pamiętaj, żeby oznaczyć je: #wyzwaniedlaumyslu #wdu2021 @Piotr Łącki – psychologdlaseniora.pl – dzięki temu je zobaczę i będę mógł udostępniać, żeby zmotywować innych! ? 

Zapraszam do podjęcia pełnego wyzwania, czyli rozwiązywania zadań każdego dnia. Ciekawy jestem, ile osób wytrwa do końca miesiąca! ? 

Jeśli trafiłaś/trafiłeś tu później, nic straconego. Po prostu wypełniaj po jednym zadaniu każdego dnia. Wszystkie zadania znajdziesz tutajZacznij od pierwszego dnia. 

Do udziału w wyzwaniu zaproś wszystkich znajomych i rodzinę po 60-ce. Każdemu przyda się nieco intelektualnego wysiłku. Najłatwiej po prostu skopiować link tego artykułu i rozesłać! ?

miesięczne wyzwanie dla umyslu

 

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze – DZIEŃ 22:

Zadania logiczne

zadania logiczne

Czas z wnukami

Zadania logiczne

Zadania logiczne
Newsletter

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze – DZIEŃ 22: Zadania logiczne. Publikacja: luty 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

You may also like

Leave a Comment

Skip to content