fbpx

Sprawny umysł na lata

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze – DZIEŃ 27: Test aktywności umysłowej

by Piotr Łącki

Od niemal miesiąca stawiamy wiele wyzwań naszemu umysłowi. Dziś przyszedł dzień, by dowiedzieć się, w jakim miejscu się obecnie znajdujesz i poznać rekomendacje dotyczące dbania o formę umysłową w przyszłości. Zapraszam na test aktywności umysłowej!

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze

W lutym codziennie o 18.00 na stronie i Facebooku będzie czekało na Was zadanie. Oprócz różnorodnymi ćwiczeniami umysłowymi, zajmiemy się także m.in. ruchem, odżywianiem, przestrzenią wokół siebie. 

Zapraszam do podjęcia pełnego wyzwania, czyli rozwiązywania zadań każdego dnia. Ciekawy jestem, ile osób wytrwa do końca miesiąca! ? 

Chcesz wiedzieć na czym polega wyzwanie? Chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto wziąć w nim udział? Zajrzyj do tego artykułu!

Pobierz motywujący planer, klikając tutaj.

Wszystkie ćwiczenia, zadania i inspiracje opublikowane w ramach wyzwania znajdziesz tutaj.

Jeśli wrzucasz jakieś zdjęcia, pamiętaj, żeby oznaczyć je: #wyzwaniedlaumyslu #wdu2021 @Piotr Łącki – psychologdlaseniora.pl – dzięki temu je zobaczę i będę mógł udostępniać, żeby zmotywować innych! ? 

Jeśli trafiłaś/trafiłeś tu później, nic straconego. Po prostu wypełniaj po jednym zadaniu każdego dnia. Wszystkie zadania znajdziesz tutajZacznij od pierwszego dnia. 

miesięczne wyzwanie dla umyslu

 

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze – DZIEŃ 27:

Test aktywności umysłowej

Bardzo chciałem, aby od dziś test funkcjonował w wersji interaktywnej. Niestety nie udało mi się tego zrobić i póki co zapraszam do wykonania testu w wersji tradycyjnej na tej stronie.

Po rozwiązaniu testu i podliczeniu odpowiedzi zapraszam do zapoznania się z opisem poziomu, na którym się znajdujesz oraz rekomendacji dotyczących dbania o formę umysłową po zakończeniu wyzwania.

10 zadań umysłowych dla dorosłych

Czas z wnukami

Newsletter

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze – DZIEŃ 27: Test aktywności umysłowej, publikacja: luty 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

You may also like

Leave a Comment

Skip to content