fbpx

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze – DZIEŃ 2: Labirynty

by Piotr Łącki
Miesieczne wyzwanie dla umyslu na emeryturze_labirynty

Po wczorajszej rozgrzewce dzisiaj zmierzymy się z labiryntami na różnym poziomie trudności. Niektóre z nich są tak złożone, niczym labirynt, który, według mitologii greckiej, został wybudowany przez Dedala na Krecie. Podejmiecie wyzwanie? 

Miesięczne wyzwanie dla umysłu na emeryturze (#WDU2021) – na czym polega?

W lutym codziennie o 18.00 na stronie i Facebooku będzie czekało na Was zadanie. Oprócz różnorodnymi ćwiczeniami umysłowymi, zajmiemy się także m.in. ruchem, odżywianiem, przestrzenią wokół siebie. 

Zapraszam do samodzielnego wypełnienia zadań i wykonania ćwiczeń. Jeśli sprawniej pracuje Ci się rano, możesz zająć się wyzwaniem następnego dnia. Jednak najlepiej by było, byś je wykonał, zanim ukaże się kolejne ćwiczenie. 

Chętni mogą podzielić się odpowiedzią na stronie naszej społeczności na Facebooku. W naszej grupie jest już niemal 11 000 osób! 

Jeśli wrzucasz jakieś zdjęcia, pamiętaj, żeby oznaczyć je: #wyzwaniedlaumyslu #wdu2021 @Piotr Łącki – psychologdlaseniora.pl – dzięki temu je zobaczę i będę mógł udostępniać, żeby zmotywować innych! 🙂 

Zapraszam do podjęcia pełnego wyzwania, czyli rozwiązywania zadań każdego dnia. Ciekawy jestem, ile osób wytrwa do końca miesiąca! 🙂 

Jeśli trafiłaś/trafiłeś tu później, nic straconego. Po prostu wypełniaj po jednym zadaniu każdego dnia. Wszystkie zadania znajdziesz tutaj. Zacznij od pierwszego dnia. 

Do udziału w wyzwaniu zaproś wszystkich znajomych i rodzinę po 60-ce. Każdemu przyda się nieco intelektualnego wysiłku. Najłatwiej po prostu skopiować link tego artykułu i rozesłać! 🙂 

Miesięczne wyzwanie dla umysłu na emeryturze

Miesięczne wyzwanie dla umysłu na emeryturze – pobierz planer!

Specjalnie dla Was przygotowałem motywujący planer do druku. Możecie w nim zaznaczać zrealizowane zadania i motywować się osiągniętymi postępami! 

Aby pobrać planer, kliknij tutaj albo w poniższy obrazek. 

Miesięczne wyzwanie dla umysłu na emeryturze

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze – DZIEŃ 2: Labirynty

W drugim dniu naszego wyzwania będziecie mieli okazję zmierzyć się z pięcioma labiryntami. Powodzenia w poszukiwaniu drogi do celu! 

Ćwiczenia możecie pobrać, klikając tutaj lub w obrazek poniżej. 

Jutro czeka na Was poważne wyzwanie! Zapraszam na stronę i Facebooka o 18.00!

Jeśli trafiłaś/eś na stronę po raz pierwszy, inne ćwiczenia z cyklu “Pół godziny dla umysłu” znajdziesz tutaj.

Masz chęć na więcej ćwiczeń umysłowych?
Wybierz ćwiczenia w wersji książkowej

Pakiet Sprawny umysł

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze – DZIEŃ 2: Labirynty. Publikacja: luty 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

You may also like

Leave a Comment