fbpx

Sprawny umysł na lata

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze – DZIEŃ 10: Nietypowe opowiadanie

by Piotr Łącki
Nietypowe opowiadanie

„U licha! już przeszło 40 lat mówię prozą, nic o tym nie wiedząc”. Ten cytat z  „Mieszczanina szlachcicem” Moliera naprowadza na treść dzisiejszego wyzwania. Zajmiemy się prozą, w dość nietypowy sposób. Zapraszam! 

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze

W lutym codziennie o 18.00 na stronie i Facebooku będzie czekało na Was zadanie. Oprócz różnorodnymi ćwiczeniami umysłowymi, zajmiemy się także m.in. ruchem, odżywianiem, przestrzenią wokół siebie. 

Zapraszam do podjęcia pełnego wyzwania, czyli rozwiązywania zadań każdego dnia. Ciekawy jestem, ile osób wytrwa do końca miesiąca! ? 

Chcesz wiedzieć na czym polega wyzwanie? Chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto wziąć w nim udział? Zajrzyj do tego artykułu!

Pobierz motywujący planer, klikając tutaj.

Wszystkie ćwiczenia, zadania i inspiracje opublikowane w ramach wyzwania znajdziesz tutaj.

Jeśli wrzucasz jakieś zdjęcia, pamiętaj, żeby oznaczyć je: #wyzwaniedlaumyslu #wdu2021 @Piotr Łącki – psychologdlaseniora.pl – dzięki temu je zobaczę i będę mógł udostępniać, żeby zmotywować innych! ? 

Jeśli trafiłaś/trafiłeś tu później, nic straconego. Po prostu wypełniaj po jednym zadaniu każdego dnia. Wszystkie zadania znajdziesz tutajZacznij od pierwszego dnia. 

miesięczne wyzwanie dla umyslu

 

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze – DZIEŃ 10:

Nietypowe opowiadanie

Twoim zadaniem będzie stworzenie opowiadania. Trudność wyzwania polega na tym, by w każdym wyrazie pojawiła się litera „A”. Postaraj się stworzyć najdłuższą możliwą historię! 

Podziel się napisaną historią i w ten sposób zmotywuj do pisania prozą inne osoby z naszej grupy. Możesz to zrobić na stronie naszej społeczności na Facebooku, bądź prześlij opowiadanie na maila: info@psychologdlaseniora.pl (najlepsze zostaną opublikowane na stronie!). 

Czas z wnukami

Newsletter

Wyzwanie dla umysłu na emeryturze – DZIEŃ 10: Nietypowe opowiadanie. Publikacja: luty 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

You may also like

Leave a Comment

Skip to content